• info@naturbaldai.lt
  • +370 650 31094
  • Servisas
  • Atsiliepimai
  • Parduotuvės
  • Mūsų darbai
  • Prisijungti
  • Krepšelis tuščias
info@naturbaldai.lt+370 650 31094
Atidaryti meniu
Atsiliepimai
Pirkau dvi lovas su čiužiniais ir likau labai patenkinta baldu kokybe. Tvirta mediena, normalaus storio grotelės. Ypač esu dėkinga Panevėžio parduotuvės konsultantei Daiva. Ji sužavėjo kompetingumu, nuoširdumu, noru padėti išsirinkti geriausią variantą. Ši moteris yra tikras veidas Jūsų įmonės. Priešingai, nei pardavėja Silvestra. Su ja nepavyko užmegzti kontakto dėl abejingumo pirkėjui, arogantiško aptarnavimo ir negebėjimo pristatyti produkcijos, padėti išsirinkti ir atsainaus bendravimo. Toks asmuo atbaigo klientus ne tik vidinėmis savybėmis,bet ir apranga, nederančia dirbti tokioje prestižinėje vietoje.
Stefanija
Pirkau dvi lovas su čiužiniais ir likau labai patenkinta baldu kokybe. Tvirta mediena, normalaus storio grotelės. Ypač esu dėkinga Panevėžio parduotuvės konsultantei Daiva. Ji sužavėjo kompetingumu, nuoširdumu, noru padėti išsirinkti geriausią variantą. Ši moteris yra tikras veidas Jūsų įmonės. Priešingai, nei pardavėja Silvestra. Su ja nepavyko užmegzti kontakto dėl abejingumo pirkėjui, arogantiško aptarnavimo ir negebėjimo pristatyti produkcijos, padėti išsirinkti ir atsainaus bendravimo. Toks asmuo atbaigo klientus ne tik vidinėmis savybėmis,bet ir apranga, nederančia dirbti tokioje prestižinėje vietoje.
Stefanija
Norisi padėkoti, nes nuo pat pirmo susitikimo su vadybininke Danute iki šiol (jau savaitė džiaugiamės nauja lova ir čiužiniu) neapleidžia geras jausmas, kad teisingai pasirinkome. Dėmesingumas klientui, profesionalūs patarimai ir atgalinis ryšis,- tai yra tai, ko sulauksite, apsilankę Baldų rojaus "Natur baldai" paviljone pas Danutę.
Diana ir Vitalijus
Tiesiog puikus baldai. Dziaugiuosi, kad Lietuviai yra tokie gabus zmones Sekmes ir toliau taip!!!
Daiva
Dėkojame už gražius ir sutartu laiku pagamintus baldus,o Baldų rojaus salono vadybininkei Danutei už malonų aptarnavimą:)
Birutė

Sveiki,maloniai nustebino Panevėžio parduotuvėje užsakytų lovų pagaminimo terminai,nepraėjus net dvejoms savaitėms jos buvo pagamintos.Puiki kokybė,paprastas surinkimas,malonus aptarnavimas nurodytu telefonu ir šeštadienį :) :

Kristina
Puikūs baldai, puikus tęstinis aptarnavimas ír po baldų atvežimo.
Aistė
Sveiki.Labai dziaugiuosi Jusu pagaminta miegama lova,ir ciuziniu .Tai jau antra lova,kuria pirkau is Jusu imones.Nuosirdziai dekoju vadybininkei Danutei Milemienei uz supratinguma,profesionalius patarimus ir silta bendravima.Sekmes Jums.Aldona.
Aldona
Sveiki.Labai dziaugiuosi Jusu pagaminta miegama lova,ir ciuziniu.Tai jaU antra lova,kuria pirkau is Jusu imones.Nuosirdziausiai dekoju vadybininkei Danutei Milemienei uz supratinguma,profesionalius patarimus ir silta bendravima.Sekmes Jums.Aldona.
Jūsų vardas
Puikūs baldai, užsakinėjome miegamojo komplektą ir rašomąjį stalą, pagamino nestandartinį variantą būtent tokį, kokio reikėjo, spalvą irgi pavyko išgauti tokią, kuri tinka prie jau turimų baldų. Malonus, profesionalus bendravimas, dar tikrai sugrįšime, kai tik nuspręsime įsigyti kitų baldų. Labai Jums ačiū!
Birutė
Užsakinėjau baldų komplektą miegamajam, likau labai patenkita ir darbu ir aptarnavimu! Rekomenduoju! Komanda dirba labai kokybiškai ir gamina tikrus baldus. Kuo didžiausios sėkmės!
Ieva
Prieš karantiną apžiūrinėjau daugelį baldų salonų, ieškojau nestandartinio dydžio lovos. Daugeliui žinomi, garsūs vardai negalėjo pasiūlyti to, ko mums reikėjo. Teliko išgirsti: Atsiprašome, pas mus standartas. ,,NaturBaldai"- jokių problemų! Išklausė visus pageidavimus, pasirinkau išmatavimus, aptarėme daugelį niuansų. Ir jau antrą kartą tenka užsakyti lovą iš šios įmonės. Esame patenkinti aptarnavimu. Išsamiai, greitai ir kompetetingai atsakoma į el. laiškus. Pagarba.
Jūsų vardas
Sveiki. Labai džiaugiuosi Jūsų pagamintais gražiais ir kokybiškais baldais:komoda,TV spintele bei spintelėmis prie lovos. Dėkoju įmonės direktoriui už supratingumą ir geranoriškumą, o p. Danutei už malonų ir šiltą bendravimą su klientais. Sėkmės Jums! Daiva
Daiva

Labai džiaugiamės užsisakyta miegamojo spinta ir komoda!!! Kokybė, vaizdas - nepriekaištingi, samanų spalva tiesiog atgaiva širdžiai :) Atskiras, nuoširdus ačiū mus konsultavusiai Danutei - supratingas, konkretus ir malonus žmogus.

Lina
Laba diena, noriu padėkoti Ramunei Subačiūtei už dėmesingumą klientų poreikiams, lengvą visko suderinimą, įskaitant nelabai įprastą baldų restauravimą, ir galiausiai - už puikų rezultatą. Džiaugiamės ir naujais, ir atnaujintais Natur-baldais :). Gražios dienos,
Dovilė Jonavičienė
Pirkau parduotuveje ,,Audejas,, lova ,,Monika,, , pagamino lygiai tokia pat ,kokia maciau prekybos centre.Labai tvirtas , kokybiskas baldas.Mane aptarnavo , sakyciau netipine prekybininke:), labai miela, inteligentiska, paslaugi moteris.Aciu Jums!
Vilma
Sveiki, Noriu padėkoti už puikios kokybės lovą ’Karina Comfort"Viskas būtent taip,kaip ir tikėjausi.Pagamino labai greitai-per nepilnas dvi savaites. Didelis ačiū gerb. Danutei už profesionalius patarimus renkantis lovą ir čiužinį.Aptarnavimas labai malonus,draugiškas.Ji turėtų būti pavyzdžiu visiems dirbantiems aptarnavimo srityje bendraujant su klientais :-) Sėkmės jūsų įmonei ir puikiam kolektyvui!!!
Valdas
Esu labai patenkintas Jūsų pagamintais miegamojo baldais. Gražu, kokybiška ir labai prieinama kaina. Dabar jau žinau, kad tai ne paskutinis mano pirkinys iš Jūsų. Dėkingas ir už labai malonų aptarnavimą.
Egidijus
Sveiki, gavome baldus. Nuostabi indauja ir spintos! Ačiū. Pagarbiai, Vysniauskai.
Jūsų vardas
Sveiki, Pervažiavom keturis baldų prrekybos taškus, ieškodami lovos rėmo 2X1,8 m. Tik Baldų Rojaus jūsų parduotuvėje radome tai ko reikia. Tiko ir grotelės, kurias čia pat pirkome prieš du metus.lankstus ir malonus Danutės aptarnavimas sukuria puikią pirkimo nuotaiką. pagarbiai Algis
Algis
Dėkojame už gražius geros kokybės miegamojo baldus bei puikų servisa. Mielai pirksime ir ateityje.
Jürgen Schulze
Sveiki. Dėkoju už natūralios medienos baldus - standartinę vitriną su patobulinimais ir nestandartinę lentyną-spintelę mano namų balkonui. Užsakymas įvykdytas sutartu laiku (pagamino per 4 savaites), baldai pagaminti kokybiškai, pritaikyta nuolaida. Aptarnavimas malonus, tiksliai sutarėme įvairiais klausimais. Rekomenduoju. Tie kas rinksis, labai atidžiai pasirinkite savo mėgstamą spalvą iš paletės, kuria mediena bus padengta (arba rinkitės bespalvį padengimą). Spalva daro stebuklus - baldai jau puošia namus! Mindaugas, Vilnius, 2017.10.19
Mindaugas
Laba diena, mūsų namuose dominuoja Jūsų baldai, kuriais labai džiaugiamės (tėvų lova, trijų vaikų lovos, spintelės prie lovų, patalynės dėžės ir valgomasis stalas), kokybė puiki (jau treti metai bėga, o baldai kaip nauji) ir kainos protingos, terminai normalūs. Rekomenduočiau pasitikėti Jų rekomendacijomis renkantis čiužinius, nes negaliu atsidžiaugti. Aptarnavimas (Danutės) tiesiog nuostabus (pats dirbu daug metų klientų aptarnavimo srityje ir gerai išmanau gero aptarnavimo standartus. Norisi palinkėti tik tolimesnės sėkmės darbuose :)
Karolis
Laba diena, noriu labai pasidžiaugti Jūsų baldais ir pačia įmone ir jos vadovais bei pardavėja. Taip jau nutiko, kad lovos, kurią pirkome Natur baldais viena šoninė dalis įtrūko, tai tikrai buvo brokas ne specialiai kažkaip mūsų padarytas gedimas. Vadovai iškart sutiko pakeisti dalį kita, be jokių atsikalbinėjimų. Esame tikrai nustebę, nes nedaug šiais laikais yra sąžiningų įmonių, tuo labiau prekiaujančių baldais. Malonus ir greitas aptarnavimas. Sąžininga kompanija. Ir ateityje jei pirksiu vaikiškus ar jaunuolio baldus, tai tikrai tiktai Jūsų įmonėje. Ir nuoširdus ačiū pardavėjai dirbančiai PC "Baldų rojus", III aukštas - nepamenu vardo, tačiau labai maloni, išmananti savo darbą. Čiužinių klausimais konsultuoja sąžiningai ir matosi, kad turi tikrai gerą patirtį. Ačiū Jūsų įmonei ir kolektyvui.
Grita
Džiaugiuosi Jūsų baldais. Ponia Julė maloniai aptarnavo. Rekomendavom ir draugams. Visi likom patenkinti.
Eugenija
Laba diena. Uzsakinejom dvieju aukstu lovyte. Esam labai patenkinti. Lovyte puiki, greitas uzsakymo ivykdymas ir puilus aptarnavimas. Aciu labai.
Eugenija

Sveiki,

noriu labai pasidžiaugti, kad visai atsitiktinai atradome Jus ten, kur mažiausiai tikėjausi - "Baldų Rojuje", ir užsakėme labai ilgai ieškotą lovą būtent pas Jus.
Kadangi patys esame aukšti, jau turėjome nestandartinį, didelį čiužinį. O kadangi norėjome ne tik didelės, bet ir būtent natūralaus medžio masyvo lovos, nuolat susidurdavom su sunkumais - arba nebūdavo norimo dydžio, arba nebūdavo norimų medžiagų, o jei būdavo ir norimas dydis, ir medžiaga - būdavo tiesiog negražu... Ne vienerius metus užsitęsusios paieškos varė į neviltį.
Ir štai netikėtai atrasta Jūsų atstovybė ir iš Jūsų užsakytas gaminys - beržo masyvo lova "Monika" - ne tik išpildė ilgametę svajonę, bet ir su kaupu pranoko ją. Norimo dydžio, tvirtas, patikimas, dailus, subtilus baldas už neįtikėtinai gerą kainą - tai tiesiog labai retas derinys ir tikra sėkmė mums, pirkėjams.

Mano asmeninis įspūdis - Jūsų baldai turėtų kainuoti brangiau. Esama kokybė, paprastumo grožis ir medžio masyvo šiluma, kuri pati savaime yra neįkainojama, - bent jau aš būčiau pasiryžusi mokėti dusyk tiek už tai, ką gavome. Dėkoju, kad taip kruopščiai, profesionaliai dirbate ir savo darbais skleidžiate natūralaus medžio grožį. Linkiu Jūsų įmonei daug sėkmingų, džiugių, klestinčių metų,

pagarbiai

Jūsų klientė Ilzė

Ilzė
Labai aciu uz kokybiskus, grazius baldus, malonu aptarnavima, greita pagaminima! Sigita
Jūsų vardas

Jau trečią kartą užsakome pas Jus baldus. Turbūt esame iš tų lojalių klientų. Bet išties esame labai patenkinti kokybe ir tai kad baldai iš NATŪRALAUS MEDŽIO;) Mums tai labai svarbu, nes auginame alergiškus vaikučius. Sėkmės Jums darbuose;)

Neringa iš Kauno
Gaminome į vaikų kambarį nestandartinius baldus pagal spec.užsakymą. Kas nustebino, kad išties greitai pagamino per 3 sav, esame labai patenkinti. Beje, labai patiko aptarnavimas. Rekomendavome Jus draugams. ačiū;)
Lina ir Andrius iš Trakų
Mes džiaugiamės nes jūsų baldus labai gražiai pavyko pritaikyti prie plytelių. Jūsų naturbaldai.lt ir http://www.vokiskakeramika.lt/sienu-plyteles.html mums padėjo viską susitvarkyti namuose.
Arijus
Esu labai patenkintas aptarnavimu - nieko nedelsiant gavau mano nestandartiniu baldu brezinius ir samatas, o paprasius breziniai operatyviai buvo pakoreguoti, pateikti konstruktyvus pasiulymai. Aciu!
Mykolas
Jusu pagaminti baldai puosia musu miegamaji Norvegijoje.Esam patenkinti.isties geras kokybes ir kainos santykis. Aciu jums labai
virginija
Laba diena.prieš porą savaičių Kauno Urmo bazėje pas p.Julę užsakėme lovą Karina. Mūsų nuostabai,užsakymas buvo įvykdytas laiku/ko negalime pasakyti apie kitus gamintojus,su kuriais turėjome reikalų/,bet svarbiausia -kokybė-matosi,kad tai profesionalų darbas,gaminys pilnai patenkino mūsų lūkesčius.Linkime Jūsų kolektyvui sėkmės ir gerų užsakymų.
Pagarbiai, Vera ir Petras Ževžikovai
Pirkome čiužinį Medea plus, likome labai patenkinti. Ačiū už malonų aptarnavimą ir sėkmės Jums;)
Lina
Sveiki, tik vakar apziurejau Jusu baldelius (nestandartine komoda ir kitus-Marijampoleje-jeigu prisimenat). Rezultatu likau labai patenkinta. Buvo malonu su jumis bendradarbiauti. Sekmes darbe visai puikiai Jusu komandai (iskaitant vairuotojus) :) !!!
Jurgita
Laba diena Baldai atkeliavo pas mus i Danija. Viskas tvarkoje, esame labai patenkinti baldais:-) Dekoju jums uz malonu aptarnavima :-) Linkejimai, Miglė
Jūsų vardas

Jūsų atsiliepimas

Klauskite

Susisiekite su mūsų ekspertais ir palikite visus savo rūpesčius jiems.
Tel. +370 650 31094